22 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artırım Talebimi Reddetti!

Garanti Bankası maaş müşterisiyim. Maaşımdan daha düşük bir kredi kartı limitim var. Başka hiç bir bankada kredi kartım yok. Borcum yok. Kredi kartı borçlarımı zamanında ödüyorum. Kredi kartı limitinin arttırılmasını talep ettim ve hiçbir açıklama yapılmadan reddedildi.

Bir çok daha düşük gelirli arkadaşlarımın Garanti Bankasında şu an benim kart limitimin 4-5 katı daha yüksek limitleri var. Bu limitlere son bir ay içinde sahip oldular. Bu işlem gerçekleşmediği için bazı alımlarımı ertelemek zorunda kalıyorum.

Alo Garanti ile durumu firmaya bildirmeye çalıştım. Defalarca aradım, yaklaşık 1 saat bekleme müziği dinleyerek hiç kimseye ulaşamadım.

Melih 107 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Melih E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön