06 Haziran 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Kullanım Ücreti!

Haziran 2014 tarihinde Garanti Bankası'na kredi kartı başvurusu yaptım. Kart talebinde bulunurken ilgili kişiye kart kullanım ücreti var mı diye sorduğumda bana müşteri hizmetlerini arayıp kartı iptal ettireceğinizi söylediğiniz takdirde sizden kesilen kullanım ücreti size bonus olarak iade ediliyor denildi.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana 1 yıl kullanım sözü verdiğiniz takdirde 75 liralık kesintinin 50 lirasını bonus olarak yükleyebiliriz denildi. Tüketiciyi yanlış bilgilendirip birde ücret alınması yasal olduğunu düşünmüyorum. Gereğinin yapılması hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Ertuğrul 107 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Ertuğrul D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön