Garanti Bankası Kredi Kartı Kullanım Bedeli!

Işık T. |

Garanti Bankası her yıl hesabımdan "kredi kartı aidatı" adı altında hesabımdan onayım olmaksızın belirli bir miktar para çekiyor. Başka bankalar maaş müşterilerinden böyle bir kesinti yapmadığı için her yıl itiraz ediyorum ve tutarı geri veriyorlar.

Bu yıl ki itirazımı maaş sözleşmesini inceleyeceklerini söyleyerek değerlendirmeye almadılar. Oysa iş arkadaşlarıma bu tutar iade edildi. Hem de hiçbir şey araştırılmaksızın. Garanti Bankası'nın çifte standartlı hizmet anlayışının nedenini anlayabilmiş değilim. Arkadaşlarıma iade edilen tutar bana neden iade edilmedi?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Işık T.
  30 Aralık
  21:52

  sorun çözülmedi.banka personeli özellikle çözüm üretmek istemedi.kredi kartı üyelik bedeli iade edilen arkadaşlarımın ekstrelerini taratıp internet ortemında yayınlayacam

 • 23 Aralık
  09:53

  Müşterimiz Sn. Işık T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş