Garanti Bankası Kredi Kartı İptali ve Kaybolan Bonuslar

Gökhan S. |

Kredi kartımı iptal ettirmiştim. Ama eşimin ek kartı duruyordu. Asıl kart olmayınca Ek kartta kapatılır ama 2-3 yıl boyunca ses çıkartmadı Garanti. Neyse. Geçenlerde beni arayarak, eğer Asıl kart almazsam kart iptal olacak dediler. Bende iptale gerek yok direkt kapatın dedim. Abuk sabuk şifre sistemleri nedeniyle siteye girip o kartın borcunu ödeyememiştim. Biraz önce girdim. Ödedim.

Bonus olarak da 2-3 TL var görünüyordu. Ama onu kullanmadan borcu kapadım ve Bir anda kart yok oldu. Şimdi anlamadığım o 2-3 TL neyse, Bonus ne oldu? Yoksa ödeme yaparken onu düştüler mi? Hiç bir iz kalmadı ki kontrol edeyim.

Süper bankacılık.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  31 Mart
  18:42

  Bankaların hepsi birbirinin aynı...Hiç birini hiç kimseye tavsiye etmem...Mecburiyetten bankalarla iş yapıyoruz...

 • 17 Ocak
  10:02

  Müşterimiz Sn. Gökhan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş