Garanti Bankası Kredi Kartı İptali..

Aydın G. |

İşimle alakalı olarak Garanti Bankası kredi kardı ve mevduat hesabı kullanmaktayım. Bu sebeple internet şubesi üzerinden her türlü ödeme havale ve EFT işlemlerimi bu hesap ve karttan yapmaktayım. Kredi Kartı ekstremde geçen ay kart aidatı kesintisi yapıldığını görerek müşteri hizmetlerini aradım ve bu işlemin yasal olmadığını yapılan kesintinin iptal edilerek kartıma tekrar iade edilmesini istedim, aksi takdirde kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim.

Bununla alakalı olarak tarafıma 7 iş günü içinde dönüş yapılacağını söylediler. Fakat tarafıma hiçbir dönüş yapılmayıp bana bildirim yapılmaksızın kartımın iptal edildiğini daha sonra bir alışveriş esnasında öğrendim. Yıllardır müşterisi olduğum ve Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası'nın bu kadar basit bir davranış sergileyerek hiçbir bilgilendirme yapmadan o an için beni mağdur etmesi hiç hoş olmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  09:24

  Müşterimiz Sn. Aydın G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş