Abdurrahman Z. Teşekkür Mesajı

Müşteri temsilcisi özcan bey çok yardımcı oldu bu konuda kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Garanti Bankası Kredi Kartı İptal Sorunu!

Abdurrahman Z. |

5549 60** **** 7022 no'lu Garanti Bankası'na ait bonus kredi kartımı kapattırmış olmama rağmen hesap özeti gönderiliyor. Hesap özeti sıfır gözüküyor ama kredi kartı açık gözüktüğünden bir süre sonra kullanım aidatı adı altında ücret kesilebileceğini düşünüyorum kartımın tamamen kapatılmasını talep ediyorum.

Daha önce telefonda görüştüğüm yetkili kartımın kapatıldığını söylemişti ama hala açık ve hesap özeti gönderiliyor gereğinin yapılmasını istiyorum herhangi bir kullanım ücreti durumunda bu ücreti ödemeyeceğimi bildiririm çünkü son kullanım ücretini ödedim ve kartımı kapattırdım buna rağmen kart kapatılmadıysa sorumluluk kabul etmiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman Z.
  14 Ağustos
  10:54

  Müşteri temsilcisi özcan bey çok yardımcı oldu bu konuda kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

 • 13 Ağustos
  15:53

  Müşterimiz Sn. Abdurrahman Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş