Garanti Bankası Kredi Kartı İptal Edilmiyor Lütfen Yardım Edin!

Emrah D. |

Garanti Bankası müşteri hizmetleri tarafından gönderilen kredi kartı ben arıyorum ben kredi kartımı iptal etmek istiyorum, benimle alay ediyorlar ben kredi kartı istemiyorum müşteri hizmetleri aradım beni zorluyorlar beyefendi çıktı, E***** Bey size deprem sigortası yapalım dedi, benden habersiz kredi kartından 161 TL kesti, sizin borcunuz var ben kredi kartı kullanmıyorum, kartı kırtım attım dedim. 444 66 60 aradım sigortayı iptal iade edin dedim. Tekrar aradım insanı takmıyorlar kapatmıyorlar!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah D.
  28 Temmuz
  17:01

  Garanti Bankası tarafından kullanmadığım halde kredi kartına 28 TL yatırdım ve dekontu yanımda kartımı iptal etmediler eğer borç gelirse Garanti Bankası yetkililere tarafında savcılığa vereceğim kredi kartını kapatmadılar cep temmuz ayı net 276 TL borç görünüyor insanları resmen dolandırıyorlar bütün maaş hesabı hariç hepsini kapatmak istiyorum

 • 23 Temmuz
  16:00

  Müşterimiz Emrah D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş