Garanti Bankası Kredi Kartı İadesi!

Alp E. |

Garanti Bankası'ndan kredi kartı almak için başvurdum. Bana kartın limitini belirleyebileceğimi ve 1 hafta içerisinde kartın ulaşacağı söylendi. İlk olarak kartın bana düşük bir limitle gönderildiğini öğrendim, düzeltmeye çalıştım ama hiç kimse ilgilenmedi. Bugün 17. gün ve ben hala kartımı bekliyorum. İskenderun şubesini arıyorum beni sürekli kartınız kuryeye verilmiş diye geçiştiriyorlar.

Ayrıca mağduriyetimi çözmek yerine şubedeki çalışanların ( özellikle isminin C** olduğununu söyleyen bayan, beni istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz tavırlarında) ilgisiz tavırlarıyla karşılaşıyorum. Elimden gelse maaş almayı bile bu bankadan keseceğim, paramla rezil oldum arkadaş!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alp E.
  30 Ağustos
  10:23

  Garanti bankasının İskenderun şubesi çalışmıyor, resmen yatıyor...Görevleri müşterilere yardım etmek olan çalışanları telefonlara bile cevap vermiyorlar...

 • 18 Ağustos
  13:41

  Müşterimiz Alp E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş