21 Nisan 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazı!

15.04.2016 tarihinde saat 12:37'de başlayıp 2' şer dakika ara ile Garanti Bankası'ndan 3 SMS aldım, her biri 59 Euro olan 3 işlem yapılmıştı. Hemen bankayı arayıp kartı kapattırdım ve bu işlemleri ben yapmadım bilgisini verdim. Telefondaki kişi sadece bu işlemler değil 2 adet işlem daha olmuş olduğunun bilgisini verdi. Aynı gün Garanti Bank Levent şubesine gidip harcama itiraz formunu doldurdum ve başvurumu yaptım. İnternet'ten yaptığı işlemelerin çok bariz belli olması ayrıca bankanın güvenlik sistemlerinin yetersiz olmasından kaynaklı olan 5 adet tarafıma ait olmayan harcamaların kredi kartıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüm yasal yollara başvuracağımı beyan ederim.

Ozan 133 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı25 Nisan 2016

    Garanti Bankası konuyla ilgili beni arayıp bilgi verdi. Süreç in sonuçlanması maksimum 180 gün oluyormuş, bu süre dolana kadar kartımda alacak olarak not düşülecek ve bu parayı süreç sonlanıncaya kadar ödememe gerek yokmuş Bİlgilendirme için teşekkür eder süreç sonundada ilgili tutarın kartıma iade edilmesini rica ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Nisan 2016

    Müşterimiz Ozan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön