Onur İ. Teşekkür Mesajı

Bankadan konuyla ilgili dönüş yapıldı.

Garanti Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazı

Onur İ. |

Garanti Bankası kredi kartımla başkası tarafından işlem yapılmış. Bunun için banka ile iletişime geçtim. Faks çektim, işlemin yapıldığı firma ile iletişime geçtim ürünlerin teslim edilmemesini sağladım. Bu süreç boyunca garanti bankası sadece kartımı iptal etti ve başka hiçbir aksiyon almadı. Çekilen faksın üzerinden bir hafta geçti. Ben müşteri hizmetlerini arayıp konuyu takip etmek zorunda kaldım. Ayda iki üç kere kampanyalar için arayan bir banka müşteri mağduriyetinde bu kadar umursamaz tavır alıyor ve yanıltandan yana oluyor ise ben o banka ile bir daha çalışmam.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur İ.
  07 Şubat
  11:42

  Bankadan konuyla ilgili dönüş yapıldı.

 • Onur İ.
  03 Şubat
  17:08

  Acele etmenize gerek yok 45 gün değerlendirme süreniz varmış bekleriz!

 • 03 Şubat
  09:56

  Müşterimiz Sn. Onur İ.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş