03 Eylül 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Güvenlik Sorunu!

9.7.2014'te Garanti Bankası adına arandığım belirtilerek bonus kartıma hayat sigortası yapıldığı süresinin dolduğu, yenilemem gerektiği, iptal ettirmek içinde 490 tl ödemem gerektiği belirtilmiş ve görüşme sırasında kredi kartı numaram kişisel bilgilerim, ev adresim bu kişiler tarafından şahsıma söylenmiştir.

Bankanın güvenlik zaafiyetleri nedeniyle saklı kalması gereken bilgilerim kötü niyetli kişilerin eline geçmiştir ve aynı gün içerisinde kredi kartımdan 490 tl çekilmiştir. Belirtilen harcamanın iadesi için 9.7.2014'te bankanız genel müdürlüğüne başvuruda bulundum ve 14.7.2014'te sürecin başlatıldığı ile ilgili yazı gelmiştir. Ancak 2 ayı bulan süreç sonuçlandırılmadı ve tarafıma iade yapılmadı.

Gülten 571 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimiz Gülten A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön