14 Aralık 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Değiştirilmeden Gönderilmiş!

6-7 aralık tarihlerinde 4440*** numarasını arayıp mevcut kartım olan aynalı bonusu Şeffaf bonus ile değiştirmeyi istediğimi belirttim 15 tl ücret karşılığında değiştirebileceğim söylendi onayladım. Ancak bugün kurye bana yine değiştirilmesini istediğim aynalı bonus getirdi aşağıda fotosu mevcuttur.

Bankayı arayıp yanlış kart göndermişsiniz dediğimde tekrar kart ücreti alıp yenisini gönderebiliriz dediler. Ben onların yaptığı hatanın bedelini ödemek zorunda değilim. Tüm konuşmalarımın tarihini ve saatini kayıt ettim görüşmelerimizi dinleyebilirsiniz. Lütfen kesilen 15 TL bedelin iadesini ve yapılan yanlışlığın düzeltilmesini sağlayın.

Alp 58 Okunma

Cevaplar

  • Alp 14 Aralık 2013

    kimse iletişime geçmedi henüz

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Alp B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön