27 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Değişim Ücreti Aldı.

Geçtiğimiz günlerde bana bonus gold diye bir kart açılmış. Ancak ben bu kartı iptal ettirmek içim müşteri temsilcisini aradım ve size geri dönüş sağlayıp iptal işlemini sağlayacaklar dediler. Günler sonra baktım kimse aramadı. Ben arayıp sormak istedim. Bana dediki konuştuğum kişi siz aramamışsınız.

Neyse kartı iptal etti arkadaş. Daha sonraki gün bakıyım iptal etmişler mi diye internet şubesine girdim. Birde ne göreyim 5 tl kart değişim ücreti. Hem benim haberim olmadan bana kart yolla hemde para kes. Ben tüketici hakem heyeti ile bu işi kısa sürede halledeceğim. Garanti Bankası'ylada bir daha çalışmam.

Turgay 63 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Turgay Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön