21 Mart 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcunu Habersiz Paracard'dan Çekmiş!

Paracard'ımda (maaş) kalan 185 tl'den akşam eve dönmek üzere para çekmek için ATM'ye gittiğimde Paracard'ımda 17 tl'nin kaldığını gördüm. Çok sinirlendim gecenin yarısı parasız kalmıştım yolda.

İnternet bankacılığından baktım meğerse Garanti Bankası benden habersiz hiçbir talimatım olmadan Kredi kartımın (gecikmiş borç) borcunu paracard'ımdaki nakitten çekmiş. Benim borcumu ne zaman ödeyip edemeyeceğim benim sorunumdur. Garanti Bankası buna kendi başına karar veremez. Şikayetçiyim sinirliyim!

TeLefonla aradım öyle bir talimat vermediğim de doğrulandı bu sorumsuzluk için ne yapacaksınız acaba?

Canan 112 Okunma

Cevaplar

  • Canan24 Mart 2014

    zaten tüm borcu kapattıktan sora komple kredi kartını kapatmak istiyorum..

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimiz Canan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön