Garanti Bankası Kredi kartı Borcumu Yatırdığım Halde Borç Görünüyor.

Recep Ö. |

Garanti bankası kredi kartıma ödeme yaptığım halde halen borç kısmında 216 TL ödeme görünüyor. Kredi kartı limitinde ise bu tutar eklenmemiş. Kredi kartı limitimde bu tutar görünmüyor. Ama kalan borç kısmında 216 tl ödeme görünüyor. Bu 216 tl ödeme yüzünden 2 tl gecikme bildirim ücreti kesilmiş. Müşteri temsilcisini aradım borç görünmüyor şubeye gidiniz deniliyor. Kimse kusura bakmayın sizin hatanız yüzünden ben oruçlu oruçlu şubeye gidemem. Sorunu en kısa sürede hallediniz. Bu sorun telefonda halledilecek başka seçeceğiniz veya lüksünüz yok saçmalığınız yüzüne bankanıza gidip beklemek zorunda değilim !

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Ö.
  09 Temmuz
  11:33

  kredi kartınız ödenmemiştir şeklinde mail geldi. Bu muameleden artık çok sıkıldım. Millet parasını yatırmaz uğraşmazlar, yatırdım şu muameleye bak ?

 • 07 Temmuz
  11:24

  Müşterimiz Recep Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş