31 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcumdan Dolayı Avukata Vermiş

Kredi kartı borcumdan ötürü bugün Garanti Bankası'nın Hukuk bürosunu telefon ile aradım. Dosyamın olduğu E*** hanım ile görüştüm. Ancak kendisi inanılmaz sert bir tarzda ve sıfır anlayış ile konuştu ( Sanki alacaklı olan kendisiymiş gibi ) Sonuçta bana söylediği işlemi bankaya gidemeyeceğimi ancak internetten yapabileceğimi söyledim.

Yine gayet ters bir tavırla bunun mümkün olmadığını belirtip, siz bilirsiniz bizde böyle der gibi bir tavır içinde konuşmaya devam etti. Sonuç olarak işlemimi yaptıramadım. İşlemi yaptıramamak değil ama tavır çok rahatsız ediciydi. Aynı büroyu arayıp dosyamın başka birine verilmesini talep etmeye çalıştım ancak bununda mümkün olmadığını öğrendim. Sonuç olarak şikayetçiyim.

Leyla 476 Okunma

Cevaplar

  • Leyla04 Şubat 2014

    firma bana herhangi bir çözüm üretmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Leyla Yaka A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön