Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurumu Red Etti!

İhsan B. |

1.5 yıldır maaşımı Garanti Bankası'ndan alıyorum. 1 yıldır sürekli kredi kartı vermek için arıyorlar başka banka kredi kartı olduğu için almadım. Geçtiğimiz hafta bütün hesabımı Pınarbaşı şubesine taşıdım kredi, otomatik ödeme , kredi kartı var. 23 bin liralık krediyi aynı gün verdi.

** Bank'a ait ne varsa kapadım. Fakat kredi kartı talebim defalarca red oldu. Hiçbir borcum yok hiç bir kredimi 1 ay bile aksatmadım. Şimdi diyorlar kredinin ilk taksitini ödeyin kartınız onaylanacak.***Bankasını kapattım alacağımı peşin almak istemiyorum. Mağdurum.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan B.
  03 Eylül
  23:02

  Çözüm üretin formaliteden aramak çare değil.

 • 02 Eylül
  10:22

  Müşterimiz Sn. İhsan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş