05 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Bakiyem Eksiye Düşmüş

31.01.2014 günü Jolly Turdan net üzerinden Rezervasyon yaptırdım. Akabinde kredi kartı bakiye mi kontrol ettiğimde kredi kartımın ekside olduğunu gördüm. Garanti müşteri hizmetlerini aradığımda Jolly Tur'dan yaptığım Rezarvasyon için 3 defa kesinti yapıldığını öğrendim.

Bunun nasıl olduğunu sorduğumda bilgilerinin olmadığını beyan ettiler. Bunu üzerine toplamda 6,900 TL'lik bir işlem için bana onay mesajı gönderilmeden nasıl böyle yüklü bir işlemi yaptıklarını sorduğumda net bir cevap alamadım. Bu sebeplerden dolayı kullanılabilir limitimin -1,233 TL'ye düştüğünden tarafıma günlük %2,2 faiz uygulandığını öğrendim. Benimle alakası olmadığı halde neden ben zarar görüyorum.

Adem 211 Okunma

Cevaplar

  • Adem 09 Şubat 2014

    Hiç bir çözüm üretilmedi, muhatap alınıp iletişime bile geçmediler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Adem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön