05 Haziran 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Avans Puan Kampanyası Hatalı Puan Geri Alım İşlemi.

21 Mayıs 2015 tarihinde 1000 TL avans bonus kullandım. 30 Mayıs tarihinde kartımda bulunan 1025 TL puanı ek kartıma aktardım. Kampanya gereği 31 Mayıs tarihinde 1000 TL avans bonusun (başka karta aktardığım için) 9 taksitle kartıma harcama olarak yansıtılması gerekirken kartıma 1000 TL eksi puan yansıtılmış olduğunu gördüm.

Haklı müşteri hattını arayıp durumu anlattım. Yapılan işlemin avans puan kullanım ve geri alım şartlarına uymadığını söylememe rağmen yapılabilecek birşey olmadığı cevabını aldım. Konunun tekrar incelenmesini ve yapılan yanlışın düzeltilmesini talep etmekteyim.

Bahar 125 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Bahar Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön