Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Kader G. |

Garanti Bankası GS Bonus Gold kredi kartımın Şubat 2014 Tarihli ekstresine üyelik ücreti adı altında 79 TL ücret yansıtılmış. 05.03.14 Tarihine müşteri hizmetlerini arayıp ücretin iptali için aradığımı bildirdim ama müşteri hizmetleri yetkilisi bu ücretin iptal edilemediğini kartıma 40 TL bonus yükleyebileceklerini söyledi.

Bende bunu kabul etmediğimi ücretin iptalini istediğimi bildirdim. Böyle bir uygulamanın olmadığını söyledi. Hemen öncesinde A**** kredi kartıma yansıltılmış olan 90 TL üyelik ücretini iptal ettirdim. A*****'ta hiç bir problem çıkmazken Garanti Bankasında neden problem çıkıyor anlamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kader G.
  06 Mart
  11:26

  Talepte hiç yardımcı olunmuyor. Hala kendi dedikleri üstünde duruyorlar. Müşteri memnuniyeti hiç umurlarında değil. Bu bankadan kredi kartı alırken işlem yaparken iki kez düşünün. Kesinlikle kredi kartı aidatını iade etmiyorlar. Diğer bankaların hepsi iade ediyor.

 • 05 Mart
  13:33

  Müşterimiz Kader G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş