10 Eylül 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmek İstemiyor.

Geriye dönük olarak ödemiş olduğum kredi kartı aidatlarını geri almak için tüketici hakları heyetine başvurdum, heyet beni haklı gördü ve 10 senelik aidatın tarafıma ödenmesine karar verdi. Bugün öğrenmiş bulunmaktayım ki banka tarafıma karşı dava açmış ve bana masrafları dahil beni uğraştırma niyetinde. Bu zihniyetiniz kınıyorum. Mahkemenin sonucu bekleyeceğim ve sonuna kadar ne olursa olsun sizinle mücadele edeceğim.

Yücel 233 Okunma

Cevaplar

  • Yücel15 Eylül 2014

    Tarafımla her hangi bir kurulmadı, hiçbir bankanın birbirinden farklı olmadığı gerçeğini bilmekle beraber garanti bankasının uzun süredir müşterisiyim ve sabit bir mevduat tutmaktayım. çoğu bankanın tüketici hakem heyeti kararıyla para iadesi yapmasına rağmen garanti bankasının bana karşı dava açması hiç hoşuma gitmedi. (Bankanın müşterisine bakışı açısından ).

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimiz Yücel A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön