Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Yansıttı!

Özlem D. |

10 yıllık Garanti Bankası kredi kartını kullanıyorum. Geçen seneye kadar her yıl aidatları da düzenli olarak benden kestiler ve ödedim. Geçen sene artık ödeme yapmak istemediğimi zaten her ay yüklü bir miktarda kullandığımı ve ödemelerimi düzenli olarak yaptığımı belittim ve aidatı iade
ettiler. Aralık ayı extremde 68 TL'lik yine bir kesinti olduğunu görünce tekrar itirazımı yaptım ama iade yapılmıyor.

Ancak müşteri ayrımı yaparak iş arkadaşıma iade yaptılar. Bu iadeler neye göre yapılıyor. Benim suçum kartı yüksek miktarda kullanmak ve düzenli ödeme yapmak mı? Kartımın kapatılmasını talep ettim. Bence herkes bunu yapmalı. Bankaya mail gönderdim, tenezzül edip cevap bile vermiyorlar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem D.
  25 Ocak
  15:51

  HALA ILETISIME GECILMEDI.COK ILGILI BIR MUSTERI HIZMETLERIVAR.

 • Özlem D.
  21 Ocak
  19:27

  Musterıyle ıletısıme gecılecek yazmak kolay ,benım daha oncekı aramama ıstınaden kartımı ıptal ettıklerıne daır maıl atmışlar.Hanı ıletısım.Garantı bankası uzerınden varolan bıreysel emeklılıgımıde başka bankaya transfer ettırecegım.Sız çözüm odaklı olmayın ıletısıme geçmeyın tüm cevreme yaklaşımınızı ıletecegım.Musterı kaybedınce belkı degerını anlarsınız.

 • Özlem D.
  21 Ocak
  11:27

  Bankanın her sıkayetı olana verdıgı otomatık yanıt,sıkayetın cevaplandıgı sorunun çözüldügu ımajı yaratmasın.Bakın cok ıyı bankayız cevap yazıyoruz dıyorlar.Sorun orada duruyor. Onemlı olan 3.kanallara yansımadan çözüm üretmek.otomatık cevapla sorun çözülmüyor.

 • Özlem D.
  21 Ocak
  11:15

  Goruslerımı zaten belırtmıs olduğunuz hatta bıldırdım.Musterıye verdıgınız onemı gayet güzel gördüm ve kart ıptalını talep ettım.Bana 40 tl bonus verıyorsunuz ama arkadasıma full ıade yapılıyor.Bu ayrım neden açıklayın lütfen.

 • 21 Ocak
  10:11

  Müşterimiz Özlem D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş