Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı ve Kredi Dosya Masrafları.

Furkan Taha B. |

Böyle bir kandırma şekli görmedim. Bana bir önceki hesap özetimde kart aidatı alınacağının bilgisi yazdığı söyleniyor, fakat ben ona bakmak zorunda değilim. Bu durumda bana başka bir bilgi yapılmadan kart aidat ücreti direk yansıtılıyor ve şans eseri çok kullanmadığım için kartı neden bu kadar yüksek ödeme çıkmış diye cep şubesinden baktığımda kart aidatını görüyorum.

Dünden beri bunun için kaç kişiyle konuştum ama hiçbir şekilde ödemeyeceğim. Zamanında maçlara gitmek için aldığım taraftarı olduğum gs Bonus kartıma kesilen aidatı ödemiyorum. Aynı şekilde Şeffaf Bonus kartıma da olursa ödemeyeceğim. Arkadaşlarımda aynı kartları kullanıyor ve onlar aradığın özür dilenip kart aidatı iptal edilip bonus yükleniyor. Bu haksızlıktır. Bu yüzden başta Tüketici Hakem Heyeti olmak üzere ne yapmam gerekiyorsa yapacağım. Kart aidatlarımın hepsini ve kredi dosya masraflarımın iadesini sizlerden alacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  14:15

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş