Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Sorunu!

Günay G. |

Uzun yıllardan beri Garanti Bankası'yla çalışmaktayım. gs bonus kredi kartım kullanmaktayım ama her defasında yıllık kart aidatı saçmalığından müşteri hizmetleri aradığım zaman 1 yıllık kartın açık kalma sözüne tamamını iade etmelerine rağmen. Artık 75 TL'yerine 40 TL verebiliriz diye dalga geçer gibi bilgi vermekteler.

Merak ettiğim konu daha önceki senelerde kart aidatının tamamını verirken şimdi ne oldu da 40 TL'sini verip 25 TL'sini veriyorsun? Taraftar kartı olduğunu söyleyip kulübe gittiğini söylüyorsunuz ama bu zamana kadar kulüpten bana bununla ilgili ne bir telefon ne bir mesaj ne de bir mail gelmedi. Hayali olarak mı kulübe gönderiyorsunuz acaba?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günay G.
  20 Eylül
  02:45

  Garanti Bankası tarafında arama yapıldı ve adamlar resmen dalga geçiyor. Verdikleri 40 TL'yi bile vermekten vazgeçtiler. Arkadaşlar bu bankayla çalışmanızı hiç tavsiye etmiyorum. Her sorunun altına sadece yazı yazıp arama yapıyorlar ama çözüm olayı hiçbir şekilde gerçekleşmiyor.

  Demek ki olayı burada değil de hukuki olarak aramak gerekiyormuş. Bakalım o zaman ne diyeceksiniz.

 • 14 Eylül
  08:47

  Müşterimiz Sn. Günay G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş