07 Haziran 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Problemi..

Garanti Bankası'ndan Money Club kart kullanıcısıyım. Kartı alırken bana kart aidatı kesinlikle yok sadece alışveriş için çok avantajlı diye kartı verdiler. Yaklaşık 5 senedir kullanıyorum, kayıtlar açılıp bakıldığında görülecektir ki ilk iki sene aidat ödemedim. Ondan sonra ki süreçte sürekli kart aidatı kesilip, itirazlarım sonucu puan olarak yüklediler. 2 gün önce ekstreme 800 lira limiti olan kartım için %11'lik bir aidat yansıtılıp 82 lira borç çıkartılmış. Arayıp itiraz ettim, yüz yüze görüşmelerde size kartı verirken ne dediklerini tespit edemediğimiz için işlem yapamıyoruz dediler. O zaman her türlü yalanı söyleyin sonra tespit edemiyoruz deyin. O zaman yüz yüze görüşme ile kart satmayacaksınız kimseye. Tüketici haklarına gidip çektiğim kredinin de aidatını isteyeceğim bu kart bedelini de. Yüz yüze kart satıp buna sığındığınız iç ayrıca suç duyurusunda bulunacağım.

Ali 114 Okunma

Cevaplar

  • Ali 09 Haziran 2016

    Garanti Bankası sorunuma çözüm bulmadı ve kart aidatını alacağını bildirdi. Yüz yüze görüşmelerde bu tip bankalardan kart almayın. Özellikle de marketlerde veya standlarda. Alıyorsanız da kaydedin arkadaşlar.

  • Ali 07 Haziran 2016

    Bu cevabı bana haklı müşteri hakkı verdi zaten. ''yüz yüze görüşmelerde gerekli tespitleri yapamadığımız için o konuda yorum yapamıyoruz'' diyor yetkili arkadaş. Oldu o zaman, siz mağazalarda prim usulü çalıştırdığınız arkadaşlara söyleyin, prim almak için her türlü yalanı söylesin dalavereyi yapsın, sizde işin içinden ''yüz yüze görüşmeleri tespit edemiyoruz''diyerek çıkın. Ya siz banka olarak 80 liranın müşteriden koparalım, imaj önemli değil diyen kalitesiz bir kurumsunuz, ya da müşterisine; siz yalan söylüyorsunuz diye ima da bulunan kalitesiz bir kurumsunuz. Derhal mağduriyetim giderilip, şansımdan özür dilensin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön