Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Aydın Y. |

Bonus kartımdan yapılan 75 TL kesintinin tam olarak iadesini talep ediyorum. Yaptığım görüşmelerde iade olmayacağı bilgisi verilmiştir fakat her sene yapılan iade bu sene neden yapılmıyor?

Eğer iade tam olarak yapılmayacaksa yetkililerden öncelikle kart aidatını kabul ettiğime dair imzalamış olduğum sözleşmeyi talep ediyorum. Akabinde de kartlarımı ve diğer tüm ürünlerimi iptal edeceğimi beyan ediyorum. Lütfen çözüm sunmayacaksanız ve yetkili değilseniz aramayın.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın Y.
  05 Haziran
  22:46

  Kısa sürede iletişime geçildiği doğru, yardımcı olunacak kısmı ise elbette doğru değil. İade talebim kabul edilmediği gibi aynı gün beraber çalıştığım arkadaşıma tek bir telefonla tamamı iade edilmiştir. Bunu bana açıklayacak bir yetkili varsa memnun olacağım. En kısa zamanda kartımı iptal ettireceğim.

 • 28 Mayıs
  10:51

  Müşterimiz Sn. Aydın Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş