07 Şubat 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Yaklaşık 10 yıl gibi bir s10 yılı bir süredir garanti bankasının Bonus kartını kullanmaktayım, ve yıllarca kredi kartı aidatını kesildiğini bilmeden bilgi verilmeden yansıtıldığı için bilgim dışında ödedim, birkaç yıldır ise kredi kartı aidatlarının kaldırıldığını bildiğimden her yıl bankayla konuşup Bonus olarak, ya da iadesini istemekteyim.

Her yıl sorun çıkmazken, bu yıl kartımı Bonus platinum a yükselttiler ve 75 TL yılık üyelik bedeli yansıtmışlar, telefon açtığımda bunun iadesinin olmayacağını söylüyorlar. Yıllardır bu kartı düzenli kullanıp hiç aksatma yapmadan kullanan bir müşteriye kart aidatı ödetmek zoruma gidiyor. Kart aidatımın kartıma geri yüklenmesini talep ediyorum.

Gülçin 242 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Gülçin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön