Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Ahmet B. |

Yasanın bana vermiş olduğu haklardan yararlanarak kredi kartı aidatlarımın geri iadesi için müracaatım olmuştu. Bir an evvel olumlu sonuçlanması konusunda gereğinin yapılmasını aksi halde bu haklarımı mahkeme yolu ile arayacağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet B.
  15 Ocak
  00:38

  Tarafımdan iletmiş olduğum şikayetim ile ilgili vermiş olduğunuz cevap tarafımca tatmin edici ve yasalara uygun bulmadım. Yasalar kredi kartı aidatlarının yasal olmadığı hükmünü vermiştir. Ben sizin çok eski müşterinizim. Bu nedenle iyi ilişkilerimizin devamının sağlığı için bu yasal hakkımı kullanarak ödemiş olduğum aidatların tamamının tarafıma iade edilmesi hususunu talep ediyorum. Aksi halde icra yolu dahil bütün haklarımı kullanacağımı bildiriyorum. En geç 5 gün içerisinde geri dönüş yapılmasını istiyorum.

 • 22 Aralık
  14:09

  Müşterimiz Sn. Ahmet B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş