12 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Garanti Bankası yönetimini protesto ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda kredi kartı aidatını kredi kartı ekstresine eklemişler. Daha öncede bu yıllık aidatı kesmişlerdi Tüketici haklarından 2 defa haklı bulunarak parayı geriye aldım. Müşteri temsilcisine neden kesiyorsunuz dediğimde biz banka olarak her yıl keseriz tüketici hakları bizi bağlamaz şeklinde konuşma geçti.

Garanti Bankası yönetimini haksız para kesmelerinden dolayı kınıyorum. Benim cebimden alınan para olarak görüyorum. Paramın geri iadesini ve Garanti Bankası'nın bu davranışını her platformda anlatacağımı bildiriyorum. Bundan sonra bu bankadan nefret ediyorum. Hiçbir banka bu bankanın yaptığını yapmıyor.

Turan 156 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Turan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön