19 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor.

Garanti Bankası kredi kartıma 69 tl lık bir yıllık kullanım bedeli yansıdı.Defalarca haklı müşteri hattı ve müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen sorun giderilemedi.En sonunda imzaladığım kredi kartı sözleşmesini göndermelerini istedim.Gönderdiler.Bana 2001 yılına ait belgeleri gönderdiler.Ben o kredi kartını aldıktan sonra defalarca kartımı iptal ettirdim.Ama bizim için geçerli ilk imzaladığınız belge şeklinde komik bildirimlerde bulunuyorlar.Aidat olarak kesilen tutarımın iadesini istiyorum.

Serkan 1.509 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 21 Ağustos 2014

    Merhaba Genellikle yapılan şikayetlerden sonra,şikayet edilen firma telefonla dönüş sağlıyor.Ama bu şikayetler sırf o şikayetin arandığına dair oluyor maalesef.Çünkü şikayet duruyor.Cevap bölümünede bankamızca değerlendirmeye alındı şeklinde sadece anı kurtaran cevaplar veriliyor.Şikayetim çözülmedi.Mutsuzum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz Serkan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön