02 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor.

Garanti Bankasının 10931614 nolu müşterisiyim. Kredi kartımı kapattırmıştım şimdi bu kart için benden tahsil edilen kart aidatlarını mahkeme yoluyla talep etmek istiyorum. fakat gittiğim banka şubesi ve 4440333 nolu müşteri hizmetleri bu kartın sistemden silindiğini yalnızca kartın bağlı olduğu şubenin bu bilgileri görebileceğini söyleyerek bana kart extresini vermiyorlar. Sorun şu ki kart güneşli koçman caddesi şubesine ait ve ben artık kartal maltepe de çalışıyorum ve bu şubeye gitmem mümkün değil. Bu kredi kartıma ait kart aidatlarının yer aldığı extrelerin gönderimi için yardımcı olabilirmisiniz?

Ayten 1.777 Okunma

Cevaplar

  • Ayten 20 Ağustos 2014

    banka tarafından aranmadım.

  • Ayten 20 Ağustos 2014

    Merhaba Bankanız tarafından aranmadım. Ayrıca istediğiniz gibi şubeye gidererk talepte bulundum. Koçman Caddesi şubesinde müşteri temsilcisi seda hn. bana evrakları mail ile göndereceğini söyledi ancak 15 gün oldu ne mail var ne de arayan soran var. Başvurusunda bulunduruğum extralerin bu şube ile tarafınızdan irtibata geçilerek bana ulaştırılmasını rica ediyorum. Tüm bankalardan evraklarımı aldım sadece arantiden alamadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz Ayten K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön