13 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Ben artık hakkımı savunmaktan yoruldum ama bu banka yanıltmaktan sıkılmadı. Benim yapılandırmada olan kartlarımın geçen birinden kesilen aidatı tüm çabalarıma rağmen geri almamışlardı fakat sizin aracılığınızla işleme alıp iadesini yaptılar, şimdide aynı sorunu şimdi diğer karta uyguluyorlar.

Lütfen yardımcı olun yanı borç taksitlendirmesinde olan kartlardan aidat kesilmesi hangi hukuka nasıl giriyor ve bu kartın aidatının 5 tl olduğunu söylemişlerdi ilk verdilmerinde şimdiki mebla 69 tl bu nasıl iş ve müşteri hizmetleride bunun iadesi olmaz diyor, tuhaf yollar söylüyor, resmen dalga geçiyorlar.

Nazmiye 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Nazmiye Nehar Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön