15 Mart 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesintisi Yaptı!

Garanti Bankası maaş müşterisi iken gold kredi kartı verdiler. 2 yıl önce maaş için başka banka ile anlaşıldı. Ancak Garanti Bankası geçen yıl 75 TL kat aidatı kesti. Şubeyi aradım her ay 1.000 TL EFT yapmamız karşılığı kart aidatı alınmayacağını söyledi kesilen 75 TL'yi geri yükledi. Her ayda 1000 TL EFT yapamaya devam ettim. 19.02.2016 da ''.Farklı bir muafiyet koşuluna tabi olmamanız halinde aynı haklarınız Ekim 2016 ya kadar devam edecek'' mesajı gelmiş olmasına rağmen 10.03.2016'da 95 TL aidat kesmişler. Müşteri hizmetlerini aradım 25 TL Bonus yükleyebiliriz diye söylediler. Ben de istemedim kredi kartımı ve diğer hesabımı kapattırmayı düşünüyorum. En azından muafiyet mesajı gelmeseydi başka harcama yapmazdım. Haksızlığın giderilmesini istiyorum.

Zeynep 54 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep15 Mart 2016

    Bankadan geri dönüş yaptılar ama bu parayı alışveriş yapıp ay sonunda ödendiği için hizmet bedeli gibi düşünmeliymişiz. Bazı arakadaşlara geri iade ettiklerini öğrendim onu söylediğimde müşteri hizmetlerinde anlık kampanyalar oluyor. Aradıklarında o ana denk gelmiştir bazen iade, bazen 25 TL Bonus bazen 50 TL Bonus veriliyormuş tarzında bir şey söyledi ama şu anda iade kampanyası yokmuş. Sorun çözülmedi yani.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Zeynep K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön