01 Ekim 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesimi!

55 ****23 nolu şeffaf bonus kredi kartımdan üyelik bedeli adı altında Nisan ayında 69 tl kesilmiş. Daha öncede konuyla ilgili şikayet etmeme rağmen kesinti devam etti. Ben yaklaşık 10 yıldır aynı kredi kartını kullanmaktayım ve daha öncesinde de kart aidatı veya üyelik bedeli adı altında kesinti yapıldı.

Daha önceki 10 yıllık kesintilerimin hesabıma geri yatırılmasını aksi takdirde kredi kartımı kapattırıp kullanmayacağım ve yasal yollara başvurarak 10 yıllık yapılan kesintileri geri alacağımı belirtirim. Konuyla ilgili acil garanti bankasından bilgi bekliyorum. daha öncede şikayet ettim fakat Garanti Bankası o kadar duyarsız ve müşteriye önem vermiyor ki 10 yıllık müşterisini aramıyor!

Alper 263 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz Alper Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön