Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi!

Enis D. |

Garanti Bankası Kredi Kartlarım var bunların içinde Miles and Miles Kartım çok prestijli bir kart olduğu için kart aidatı 80 TL alınıyor. Bırakın itirazı müşteri temsilcisi sistemden dahi gerekli hiçbir işlem yapamıyormuş.

Bu hususta kart aidat borcunun silinmesini talep etmekteyim. Her kartta her sözleşmede aidat rakamını belirleyen bankalar ya da diğer bankalar kart aidat ücretini sildiği halde Garanti Bankası buna müdahale edemiyormuş.

Bunu yaparak bence kurum kendi prestijini düşürüyor. Bakalım Garanti'de 4 kartım var diğerlerinde de aidat yansırsa ne diyecekler FB BONUS ama siz Fenerbahçe lisiniz mi diyecekler? Komik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis D.
  14 Aralık
  15:20

  Garanti Bankasından Her zaman memnunum Fakat bu konudaki değerlendirmem 10 üzerinden 0

 • Enis D.
  12 Aralık
  18:08

  500 tl harcayın ekstra mil verelim aidatı iade etmiyorlar.

 • Enis D.
  04 Aralık
  15:49

  Lütfen Aidat konusunda ya da hususunda gerekeni yapılmasını rica ediyorum. Miles Miles kartımı seviyorum kullanıyorum. Ama aidat ödemek istemiyorum.

 • 04 Aralık
  12:57

  Müşterimiz Sn. Enis D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş