04 Aralık 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi!

Garanti Bankası Kredi Kartlarım var bunların içinde Miles and Miles Kartım çok prestijli bir kart olduğu için kart aidatı 80 TL alınıyor. Bırakın itirazı müşteri temsilcisi sistemden dahi gerekli hiçbir işlem yapamıyormuş.

Bu hususta kart aidat borcunun silinmesini talep etmekteyim. Her kartta her sözleşmede aidat rakamını belirleyen bankalar ya da diğer bankalar kart aidat ücretini sildiği halde Garanti Bankası buna müdahale edemiyormuş.

Bunu yaparak bence kurum kendi prestijini düşürüyor. Bakalım Garanti'de 4 kartım var diğerlerinde de aidat yansırsa ne diyecekler FB BONUS ama siz Fenerbahçe lisiniz mi diyecekler? Komik.

Enis 59 Okunma

Cevaplar

 • Enis 14 Aralık 2013

  Garanti Bankasından Her zaman memnunum Fakat bu konudaki değerlendirmem 10 üzerinden 0

 • Enis 12 Aralık 2013

  500 tl harcayın ekstra mil verelim aidatı iade etmiyorlar.

 • Enis 04 Aralık 2013

  Lütfen Aidat konusunda ya da hususunda gerekeni yapılmasını rica ediyorum. Miles Miles kartımı seviyorum kullanıyorum. Ama aidat ödemek istemiyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi04 Aralık 2013

  Müşterimiz Sn. Enis D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön