Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İade Etmeyen Banka.

Hülya K. |

Kardeşime ait kredi kartından 75 lira bu yıl 65 lira geçen yıl aidat ücreti olarak ifade ettikleri para kesintisi olmuştur. İadesi talep edildiğinde mümkün olmadığını söylüyorlar. Yaklaşık 1 ay süredir uğraşıyoruz defalarca müşteri hizmetlerini arayıp sadece bu bankada böyle bir uygulama olduğunu diğer bankaların en ufak problemsiz para iadesi yaptığını anlatmaya rağmen hala en ufak bir geri adım atılmamıştır. Bundan sonraki işlem Tüketici Mahkemesi olacak. Sonuna kadar uğraşmayı bırakmıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya K.
  20 Temmuz
  11:41

  hiçbir şekilde çözüm bulunmadı kullandığım en kötü banka her işlem de problemli gişe den tut kredi kartına kadar. Haksız kazanç sağlıyor. En kısa zamanda kapattıktan sonra bir daha yakınından geçmem

 • 20 Temmuz
  09:27

  Müşterimiz Sn. Hülya K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş