Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Mesut Ç. |

2013 aralık tarihli Garanti Bankası bonus kartıma yansıtılan 59 tl ücretin iptalini yaptırmak istediğimde çağrı merkezindeki arkadaş 40 tl bonus olarak iadesinin yapılacağını söyledi. Geçen sene 49 tl olarak yansıtılan ücretin tamamını alabiliyorumda bu sene neden böyle bir ücret politikası yapılıyor anlaşılır gibi değil.

Kartımı iptal ettirmek istediğimde' de maşallah iyi eğitim almış call center elemanları kullanmak için bir sürü neden sayabiliyor. Üstelik şuan kartımı kapatmak istediğim için 2012 de iade edilen 49 tl ücret tekrar yansıtılacakmış gerekçe ise ilgili dönem üzerinden bir yıl geçmeden kartımı kapatmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ç.
  09 Aralık
  11:20

  BÜTÜN GARANTİ BANKASI CEVAPLARI AYNI YAPILAN ŞİKAYETLERE DİREK MÜŞTERİYE DÖNÜŞ YAPILACAK AÇIKLAMSI VAR. NEDEN BURDA ŞİKAYETİN ALTINDA AÇIKLAMA YAPILMIYOR EN AZINDAN MÜŞTERİLER ÜRÜN ALMADAN ÖNCE ŞİKAYET VE YETERLİ AÇIKLAMARI GÖRÜRSE ÜRÜN HAKKINDA YAŞAYACAĞI SORUNLAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER.

 • 06 Aralık
  10:04

  Müşterimiz Sn. Mesut Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş