Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Mehtap M. |

Maaş müşterisi olarak Sivas garanti şubesinden hesap açtırdım ve açtırırken de oradaki görevli arkadaş bana kredi kartı verebileceğini söyledi ve üstelik siz maaş müşterimiz olduğunuz için sizden kart aidatı da alınmayacak dedi. Bende kabul ettim ve kartı aldım. Eylül 2015 ekstresinde gördüm ki kredi kartı aidatı kesintisi yapılmış.

Hemen müşteri temsilcisini aradım temsilci bana bunun hepsini iade edemeyeceklerini 40 TL bonus olarak yükleme yetkim var onaylarsanız yüklerim dedi ben de onayladım. Eşimle görüştükten sonra en azından ya tamamını almak ya da olmazsa sözleşme örneğini istemek için aradık ama siz bu işlemi onaylamışsınız bir şey yapamayız dedi. Bu bankayla hep sorun yaşıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  10:36

  Müşterimiz Sn. Mehtap M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş