17 Temmuz 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası kart satışta çalışan arkadaşımın ısrarı üzerine kredi kartı aldım keşke almasaydım.1 ay oldu olmadı 5, 70 TL yıllık üyelik ücretini kredi kartı ekstremde gördüm. Kontrol etmesem farketmeden öderim.Şikayetçiyim ve kesinlikle kart aidat ödemek istemiyorum.Kartımın kapatılmasını istiyorum.

Sinem 47 Okunma

Cevaplar

  • Sinem 19 Temmuz 2013

    merhaba, Garanti Bankası mail olarak geri dönüş sağladı, kartla alış veriş yaptığımı ve onu 1 ay sonra ödediğimi, bundan mil kazandığımı, kredi kartının hayatı kolaylaştırdığını ve bunların da onlara bir maliyetinin olduğunu yazarak iade etmeyecekleri hakkında bir dolu kullandığım kullanmadığım ne varsa yazılmş... ben garanti ile ilk defa kart aldım ve hiç memnun kalmadım. farklı bankalarlada çalışıyorum onlar kesiyor ama itirazım sonunda iade edip üzerine world puan veya mil olarak kartıma geri yüklüyorlar... sözüm ona bunları yapan bankalar nasıl okadar masrafa rağmen puandı mildi birde çekilen parayı iade ediyorlar? acaba ... kartımın kapatılmasını istiyorum. kart numaramdan ödememi yapacağım. birdahada Garanti ile çalışmam...

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön