Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Şaban T. |

Her sene kart aidatı ödüyorum, bu sene yine 69 TL yansıdı faturama, bunları hep ödüyoruz. Yasal olarak bankanın bu parayı kesmesi doğru değil. Bu sene ve daha önceki senelerde kesilen kredi kartı aidatlarının geri ödenmesini talep ediyorum, aksi takdirde kartımı kapatıyorum zaten Bank Asya kartım mevcut onun herhangi bir aidatı yok limit yükseltip kullanmaya devam ederim.

Sizinde malumunuz olmak üzere aylık ortalama 500-600 TL ödeme yapan bir müşterinizim, bazı aylar 1000 TL'ye çıktığı da olmaktadır. Ben Ödemiş olduğum aidatların iadesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını Garanti Bankası yetkililerinden istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şaban T.
  17 Kasım
  15:08

  Veya diğer bankaların yaptığı gibi gelecek ayın ekstresine iade yapmanız gerekmiyor mu?

 • Şaban T.
  17 Kasım
  15:02

  Paramın 40 TL bonus olarak iade edileceği söylendi yalnız benim ödediğim miktar 69 TL.. 69 TLlik bonus vermeniz gerekmez mi?

 • 17 Kasım
  13:28

  Müşterimiz Sn. Şaban T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş