Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Sultan V. |

Uzun süredir Garanti Bankası ile çalışmaktayım. Emekli maaşım,otomatik ödemelerim,mevduat hesabım ,emekli bonus kredi kartım bulunmaktadır Garanti Bankası'da.69 tl kart ücreti alındı benden. İnternetten yazmama,müşteri hizmetleriyle defalarca konuşmama rağmen benimle pazarlık yaptılar. Bir yıl açık kalırsa 40 TL bonus yükleriz dediler.

Geçen yılda aynısını yaptılar.Bende her yıl benzer sorunları yaşamak istemediğimi, kredi kartını kapatmalarını istedim.Bana zorluk çıkardılar.Ben ısrar edince 69 TL kart ücretinin benden kesileceğini bir hafta sonra kartın kapatılacağını söylediler. Maaş hesabından başlamak üzere hesaplarımı başka bankaya taşıyacağım.Benden alınan 69 TL tarafıma iade edilmezse tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  09:48

  Müşterimiz Sultan V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş