27 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Uzun süredir Garanti Bankasının müşterisiyim, bankanızdan memnunken ve daha uzun süre müşteriniz olmayı daha si teklif etmeden kabul etmişken, tarafımdan kesilen yıllık kullanım bedeli adı altında ki bana göre haksız kazanç ve yanıltmadır. Hukuken kesilmemesi gereken ücrettir, beni bankanızdan tamamen soğutmuş bulunmakla beraber, üzülerek kartımı kapatma kararı almış olduğumu bildirmek isterim.

Müşteri temsilcinizin kaba tavırları sonucunda kartımı kırmış olduğumu, ücretin tarafıma iade edilmesi takdirinde bankanızdan yeni kart talep edeceğimi ve iade edilmediği taktirde 30.06.2014 tarihinde kartımı kapatarak hakkımı da tüketici haklarına yazmak sureti ile arayacağımı biliniz.

Ceyhun 273 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun 17 Temmuz 2014

    kart kullanım süresini uzatmak istememe rağmen iade edilmeyen kullanım bedeli, kartı kapattığımda tarafıma iade edilmiştir ve kartı tekrar açtırdığım taktirde tarafımdan bu ücretin tekrar alınacağı beyan edilmiştir, yani banka müşterisini kendisinden bir nevi uzaklaştırmıştır ama sorun değişik bir yollada olsa çözülmüş bulunmaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Haziran 2014

    Müşterimiz Ceyhun Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön