06 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Yaklaşık 10 yıldır kullanmakta olduğum Garanti Bakasının Bonus kredi kartımdan 79 TL kar aidatı kesmişler. Bankayı arayıp söylediğimde 40 TL bonus yükleyelim gibi pazarlıklar yapıyorlar. Geçen yıl kapattıracaktım, kredi kartınızdan bir daha aidat ücreti kesildiğinde bizi arayın iptal edelim dediler. Birde kartı bir yıl kapatmayın size bonus yükleyelim diyorlar yani 1 yıl bitince yine aidat kesip bizi mahkum edecekler kendilerine. Diğer bankaları arar aramaz hemen iade ediyorlar bonus falan yüklemeyle insanları yanıltıyorlar.

Sabit 530 Okunma

Cevaplar

  • Sabit 10 Haziran 2014

    Kesinlikle yardımcı olmadılar.Bana kredi kartının avantajlarına dair mail atmışlar yazık böyle bir bankanın kredi kartını yıllardır kullandığım için pişmanım.Kesinlikle Garanti bankasından kredi kartı felan almayın derim arkadaşlar.

  • Sabit 09 Haziran 2014

    Hala benimle herhangi bir görüşmeyapılmadı arayıpta benimle yine bonus yükleyelim gibi bi pazarlık yaparlarsa herşeyi burda paylaşacağım.Arkadaşlar tekrar söylüyorum kesinlikle çalışılmayacak bir banka.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimiz Sabit E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön