20 Eylül 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası'ndan almış olduğum kredi kartıma üyelik aidatı yansıtılmıştır. Kredi kartıma yansıtılan kart aidat bedellerinin geriye dönük olarak kartıma iade edilmesini aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağımı bununla ilgili emsal kararları da mahkemeye sunacağımı tarafınıza bildirir gereğini rica ederim.

Muhsin 45 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin14 Kasım 2013

    daha öncede kart aidat bedelinin iptal edilerek tarafıma iade edilmesini bildirmiştim fakat garanti bankasından herhangi bir şekilde iade söz konusu olmadığını ilgilenilmediğini düşünüyorum.

  • Muhsin25 Eylül 2013

    şikayetimle ilgili herhangi bir değişim söz konusu olmadı gerekli özenin gösterilmediği kanaatindeyim

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Muhsin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön