13 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

İlk çıktığı günden bu yana Miles&Smiles,uzun süredir Garanti Bankası müşterisiyim. İstemedim Amex card da gönderilmişti, kullanmıyorum ama iade de etmedim. Geçtiğimiz yıllarda aidatları hesabıma geri öderken bu yıl Miles&Smiles kartım için 130 tl, Amex için 70 tl yıllık kart aidatı alınmış. Arayıp itiraz ettiğimde kandırır gibi 2500 mil hediye önerdiler. Bir hizmet için bir bedel belirlendiyse bu müşteriye önce sunulur, emrivaki benim hesabımdan benim param nasıl alınıyor?Bana önceden biz gelecek yıl kartımızı kullanırsanız şu kadar ücret talep edeceğiz denmeli. Bunu kabul etmediysem nasıl emrivaki alınır? Üstelik arayıp itiraz ettiğimde bana imzaladığınız sözleşmede var, kanuna aykırı bir işlem yok deniyor.

Neslihan 74 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan17 Şubat 2014

    bankadan çözüme yönelik olmayan standart bir cevap geldi.neden aidat alıyorlarmış,hizmet veriyorlarmış,vs.hala anlaşılmamış ne demek istediğim;sözleşme imzalamış olabilirim ama bir hizmete bir bedel biçtiyseniz bunu karşı taraftan emrivaki almadan önce onayına sunmanız gerekir.yani 1000 tl aidat deseniz kartımdan çekseniz ben onu ödemek zorunda mıyım?ayrıca sunduğunuz hizmetler kredi kartı kullanan müşterilerinize sunduğunuz hizmetler,ayrıca ücret talep etmeniz kadar anlamsız bir durum olamaz.

  • Neslihan17 Şubat 2014

    tek taraflı,çözüm odaklı olmayan,kendi çıkarını düşünen ve mağduriyetime nebze katkısı olmayan bir cevap aldım

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Neslihan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön