04 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

Garanti Bankası flexi kredi kartımı borcunu bitirdikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp kapatmak istediğimi iletti. Fakat kart aidatı ve başka bir ücret alınmayacağı söylendi aradan iki ay geçti 20 TL civarı bir borç mesajı geldi. Bu gelen borç ne için istenir aidat mı yoksa aidat dışı bir ücret mi. Aradığımda müşteri hizmetleri yetkilisi hiçbir ücret alınmayacağını söyledi. Garanti Bankası telefondan da ulaşamıyorum. Garanti Bankasından beni arayıp bilgilendirmelerini istiyorum.

Bayram 66 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 11 Şubat 2014

    11.02.2014 tarihinde garanti bankasını arayarak bana mesaj olarak gönderilen 20 tl civarı borcun ne olduğunu sorduğumda müşteri hizmetleri geriden gelen faiz tutarı cavabını verdi.fakat kasım ayında banka şubesinden kart borcumun tamamını ödedikten sonra müşteri hiz. arayıp kartımı kapatmak istediğimi ilettim.kartımı kapatmamamı tavsiye ettiler. kart aidatı ve herhangi bir ücret istenirse kartımı kapatacağımı ilettim.ancak bana gelen mesajda hala borcum olduğu anlaşılıyor. 20 tl yi ödeyerek kartımı kapatacağım. iyi çalışmalar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Bayram K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön