Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alınmayacak Denildiği Halde Alındı!

Zehra A. |

Bir süre önce para kartımdan kesilen hesap işlem ücreti yüzünden Garanti Bankasıyla bağlarımı koparmak adına kapattırdığım kredi kartımı müşteri hizmetleri görevlisinin ısrarları ve herhangi bir harcama yapmadan 59.00 lira bonus sözü, bir yıl sonra herhangi bir ücret talebi söz konusu olması durumunda tekrar bonus takviyeleriyle bu durumun ortadan kaldıracaklarını söylemesi üzerine kartın açılmasını onayladım.

Henüz kart ulaşmadı tarafıma fakat internet bankacığından hesabı incelerken 59.00 lira yıllık üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm. Açılmamış, kullanılmaya başlanmamış bir karttan üyelik ücreti kesmeleri ne kadar farklı bir durum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  09:20

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

 • Zehra A.
  15 Temmuz
  09:16

  Müşteri Hizmetleri Sorumlusu tarafından kandırıldım.Kapattırmış olduğum kredi kartımı açtırmam için tarafıma hiç bir harcama yapma şartı olmadan hediye 59.00 lira yükleneceği söylendi.Bende bir müddet sonra yıllık aidatla uğraşmak istemediğimi bu yüzden kartı istemediğimi söyledim.Yetkili beni tekrar kazanmak istediklerini hediyeyi kullanmamı aidat ücreti geldiği zaman tekrar kendilerini aramamı ve mağdur olmayacağımı söyledi. Kartım henüz ulaşmadı bana ama hesap hareketlerime baktığımda 59.00 lira bonus yüklendiğini, 59.00 lirada yıllık aidat kesildiğini gördüm.Müşteri hizmetlerini arıyorum müşteri memnuniyetini arayın diyorlar.Bu böyle devam ederken telefon faturamda katlanıyor.