Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alınması...

Salih K. |

2005 yılından beri Garanti Bankası'nın Bonus kartını kullanıyorum ve her yıl kredi kartı aidatı problemi ile karşılaşıyorum. Bu ay içinde 82,5 TL kredi kartı aidatı hesabımdan kesilmiş bunu ödememek için müşteri hizmetlerini aradığımda bunun iadesinin yapamayacaklarını belirttiler bunun üzerine bende kartın kapatılmasını talep ettim. Bugün gördüğümde kartım iptal edilmiş ve ücret iade edilmemiş. 10 yıldır hiçbir aylık ödemeyi aksatmadan yapan biri olarak bankanın müşterisine bu şekilde yaklaşımı gerçekten hiç hoş bir davranış değil. Ama bu paranın iadesi için önce bankaya eğer sonuç alamazsam tüketici hakem heyetine başvurup bu konunun peşine bırakmayacağımı belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  10:57

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş