Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı.

Vedat D. |

Evet maalesef Garanti Bankası tarafından telefon görüşmesinde 20 TL bonus karşılığında 1 yıl boyunca ücret yansıtılmayacağı sonrasında da ücret yansıtılması durumunda telefonla iadesi yapılabileceği belirtilmesine rağmen daha bu vaadin bitimine 3-4 ay kala kart ücreti yansıtılmış hatta ve hatta hesap kesim tarihinde belki saati bile incelense son dakikalarda olduğuna şüphe olmaksızın yansıtılan bu ücret son gün yansıtılmış. İşte Garanti farkı.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat D.
  13 Temmuz
  17:09

  Beykoz adliyesi savcılığına dilekçeyi vermiş bulunmaktayım ve o şahıs ceza almazsa bu dava bitmeyecek ...

 • Vedat D.
  06 Temmuz
  00:12

  Öttüreceğim sizi suç örgütü piyonları.... Ses kaydına şimdi ulaştım android telefonum kaydetmiş... Muhtemelen bana taahhüt olmadığını beyan eden şahıs kamu davasından yargılanacak ve ben size acımayacağım bunu da buraya yazıyorum öttüreceğim bana o cevabı vereni izleyin görün...

 • 23 Haziran
  10:28

  Müşterimiz Vedat D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş