08 Mart 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı

Uzun zamandır Garanti Bankası ile çalışıyorum ve master kart üyeleriyim. Geçtiğimiz günlerde ekstremi kontrol ettim ve bu ay için 69 TL kart bedeli alındığını gördüm. Daha öncede aynı sorunu yaşadım düzeltme yoğun uğraşlarım sonrasında çözüldü şimdi yine aynı şekilde kart bedeli alınmış müşteri hizmetlerini aradığımda kendileri 20 TL bonus yükleyelim şeklinde bir açıklama yapıyorlar.

Ben artık bu şekilde kart ücreti alındı mı alınmadı mı kontrol etmekten sürekli kart bedeli için tartışmaktan sıkıldım. Karta ait ödemeler biter bitmez kapatmayı düşünüyorum. Tek kart kullanamadığımı farklı bankalarla çalıştığımı sistemlerinizden görebilirsiniz. Aynı sorunu farklı bankalarda yaşamıyorum.

Tamer 122 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimiz Tamer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön